Mistify w pakietach

Od pewnego czasu firma Synergy oferuje Mistify w atrakcyjnych cenowo zestawach. Oprócz możliwości zakupu pojedynczej butelki, klienci mają możliwość nabycia pakietów:
 • 3 butelki,
 • 6 butelek,
 • 10 butelek,
 • zestawu 2 szt. Mistify + 1 szt. PhytoLife.

Produkty wysyłane do klientów z magazynu firmowego posiadają długą datę przydatności, przez co oferta jest jeszcze bardziej wyjątkowa.

Od października 2014 firma Synergy WorldWide posiada w ofercie nowe produkty: koktajl proteinowy SLMsmart oraz napój energetyczny z aminokwasami e9 energy.

4 komentarze:

 1. Piję Mistify już ponad rok i wiem, że trochę schudłam dzięki temu. Jestem bardzo ciekawa tego SLMSmart, czy ktoś ma jakieś doświadczenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znam wiele osób, które skutecznie schudły z pomocą tego koktailu. Sama zrzuciłam 14 % masy ciała. Nie czułam głodu ani zmęczenia, chudnie się z tłuszczu a nie z mięśni. Polecam.

   Usuń
 2. Wiele osób już skutecznie schudło z pomocą SLM Smart, mnie się udało zrzucić 14,5 % masy ciała, nie byłam głodna ani zmęczona, straciłam tłuszcz a nie mięśnie. Polecam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiele osób już skutecznie schudło z pomocą SLM Smart, mnie się udało zrzucić 14,5 % masy ciała, nie byłam głodna ani zmęczona, straciłam tłuszcz a nie mięśnie. Polecam.

  OdpowiedzUsuń