Mistify w formie żelu

Firma Synergy wprowadziła na rynek polski suplementy diety z serii Synergy Gels. Jedną z oferowanych nowości jest Mistify w formie żelu. Suplement nie różni się jakością ani składem względem produktu w postaci płynnej. 

Jedno opakowanie zawiera 30 saszetek produktu w żelu o wadze netto 29,8 gramów każda. Składniki odżywcze zawarte w matrycy żelowej charakteryzują się wyższą biodostępnością i przyswajalnością. Ponadto suplementy w żelu są prostsze w stosowaniu i nie muszą być przechowywane w lodówce.

5 komentarzy:

 1. Bardzo praktyczne są te saszetki ale moim zdaniem smak Mistify z butelki jest jakby lepszy. Poza tym wychodzi też taniej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wolę tradycyjny w butelkach. No i cenę ma niższa, zwłaszcza w wielopakach. Generalnie wydaje mi się, że to jest niedoceniony suplement Synergy. Niesłusznie! Skład i właściwości ma fantastyczne. Może się o tym przekonać każdy, kto poużywa dłużej niż dwa, trzy miesiące i najlepiej przynajmniej 60 ml na dobę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie saszetki są na pewno znacznie wygodniejsze od butelki. Można łatwo do torebki wrzucić i wszędzie zabrać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa propozycja dla mobilnych ;) Ja jednak zostanę przy starej wersji Mistify z prostego powodu - wychodzi prawie dwa razy taniej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Znacznie taniej wychodzi w butelce.

  OdpowiedzUsuń